Встановлено рекорд України!

9 травня 2023 року в Києві відбулося встановлення рекорду з найбільшої кількості учасників, які опанували онлайн-курс з мінної безпеки “Дивись під ноги! Дивись куди ідеш!”

Результатом досягнення стали 529 141 учасників, які пройшли курс!

І це рекорд України!

Його ініціаторами виступили Фонд Східна Європа та Державна служба України з надзвичайних ситуацій.

«Тема мінної безпеки надзвичайно важлива для українців і буде актуальною ще багато років, адже ворог рясно засіяв наші території мінами. Дуже часто від мін страждають та гинуть цивільні. Уже внаслідок підриву на вибухонебезпечних предметах в Україні загинуло чимало людей, серед них є і діти. Сподіваюсь, завдяки цьому курсу якомога більше українців дізнається про важливі правила, які вбережуть їхні життя», — зазначив президент Фонду Східна Європа Віктор Лях.

Привітала рекордсменів Яна Коньок, виконавча директорка Книги світових рекордів. Вона наголосила на важливості таких заходів, адже сьогодні це необхідно для нашого суспільства. Актуальність курсу підтвердилася великою кількістю учасників. Це не може не радувати. Також подякувала ініціаторам за таку потужну проведену роботу та блискавичний результат.

Курс “Дивись під ноги! Дивись куди ідеш!” передбачав короткі інформативні уроки, які проводив учасникам музикант, лідер гурту ТНМК, військовий добровольчого батальйону «Реванш» Олег «Фагот» Михайлюта.

Навчання дало зрозуміти все необхідне про вибухові предмети та як із ними поводитися в разі небезпечної ситуації.

Дякуємо рекордсменам, організаторам і учасникам. Цей рекорд точно заслуговує уваги, адже несе в собі велику цінність для нашого з вами життя та майбутнього України. Ви неймовірні!