Світовий рекорд до Дня Незалежності України

Зробімо це знову! Зовсім нещодавно представники Книги світових рекордів зареєстрували наймасовіше одночасне виконання пісні «Ой, у лузі червона калина», ініційоване Міжнародним штабом допомоги українцям. 

А тепер Штаб за сприяння Міністерства закордонних справ України організовують другий світовий рекорд – наймасовіше одночасне виконання Державного Гімну України.

Подія приурочена до Дня Незалежності України. Організатори планують зібрати близько 5 тисяч учасників із 50 країн світу.

Мета рекорду:

  • Привітати українців із Днем Незалежності
  • Консолідувати українців по всьому світу та привернути увагу до України
  • Закликати світ допомогти Україні та ЗСУ у різних формах. Зокрема, акумулювати допомогу для реалізації проєктів Міжнародного штабу допомоги українцям, наприклад, «1000 автомобілів свободи», «Продуктові набори для українців», відновлення реабілітаційних відділень для ЗСУ та інших.

Кожен може долучитися до встановлення світового рекорду. Для цього потрібно:

  1. Звернутися за додатковою інформацією до виконавчої директорки Книги світових рекордів Яни Коньок за номером телефону +380678948108.
  2. 24 серпня о 15.00 год (за Київським часом) підключитися до прямої трансляції й виконати Державний Гімн України, знявши це на відео.
  3. Надіслати відео згідно отриманих вказівок.

Долучайтеся до встановлення світового рекорду, допомагайте ЗСУ та вірте в нашу перемогу!