ПРО НАС

Book World Records (originally the Book of World Records), або Книга світових рекордів – міжнародний проєкт, який презентує унікальні особливості та досягнення людства в усьому світі.

«Книга світових рекордів» фіксує унікальні досягнення та результати в сфері інновацій, бізнесу, політики, освіти, науки, культури, медицини, господарства, а також в усіх інших категоріях, які так чи інакше відносяться до сфер життєдіяльності людини та суспільства загалом.

Наша філософія – це презентація унікальних можливостей та досягнень людей, консолідація зусиль з метою проведення заходів й впровадження інновацій задля збереження природи та миру на Землі.

«Книга світових рекордів» створила щорічну премію «Бренд-Амбасадор Book World Records» для відзначення рекордсменів, які формують позитивний імідж своєї країни у світі. Також проєктом щорічно видається книга-збірка усіх зареєстрованих рекордів «Book World Records». А для відзначення особливих людей та їх досягнень був започаткований міжнародний «Клуб рекордсменів».