Найбільша паляниця із понад 100 інгредієнтів

У місті Червоноград Львівської області встановили рекорд України, який увійшов до Книги світових рекордів. Там приготували найбільшу паляницю довжиною 5 метрів і 10 сантиметрів із понад ста інгредієнтів, зібраних з усіх регіонів нашої країни.

Ініціювала рекорд 16-річна львів’янка Діана Костирко, яка разом із шеф-кухарями Костянтином Сліпченком і Валентином Брайчуком створили спражній шедевр усього за 4 хвилини 22 секунди.

Захід присвятили захисникам і захисницям України. Зокрема організували збір коштів на закупівлю автомобілів для військових у рамках проєкту «1000 автомобілів свободи».

Подія відбулась на відкритті ресторану сучасної української кухні «На Часі». Концепцією закладу є консолідація молоді, їх залучення до розвитку економіки країни, ознайомлення з сучасною українською кухнею та споживання швидкої корисної їжі.

Соціальною складовою ресторану «На Часі» є допомога ЗСУ – організація заходів для збору коштів задля проєкту «1000 автомобілів свободи». Підтримка малого бізнесу.

Захід відвідали багато поважних гостей не тільки з України, але і з Румунії. Зокрема, голова Червоноградської РДА Андрій Дяченко, президент Світового Конгресу Українських Молодіжних Організацій Алекс Гречанюк, радник голови Львівської ОВА з питань молодіжної політики Любомир Сопільник, радниця Міністра молоді та спорту Ірина Полєтуха, директор департаменту міжнародного співробітництва Торгово-промислової палати України Анна Любима.

Рекорд фіксувала генеральний директор Книги світових рекордів Ганна Крисюк, яка наголосила: «Ініціатива молоді є дуже знаковою сьогодні, молодь дуже прогресивна та показує правильний приклад. Приємно, що по завершенні цього рекорду передали два автомобілів разом власниками, друзями і партнерами закладу «На Часі» у межах проєкту «1000 автомобілів свободи»».